Mleczko Pszczele Forever

Blog o cudownych produktach Forever Living oraz supelementach aloesowych

rainbow

Kosmetyki naturalne Forever Living

W dzisiejszym świecie coraz głośniej mówi się o nie tylko o skutkach, ale także o przyczynach przedwczesnego starzenia się. Wokół nas jest ogromna masa czynników, które powodują tworzenie się w naszym organizmie tak zwanych WOLNYCH RODNIKÓW, które dosłownie nas „pożerają”, a my nie jesteśmy w stanie zbyt wiele na to poradzić.
Każdy z nas już słyszał o tych bardzo aktywnych cząsteczkach, ale skąd one się biorą w naszych organizmach? Otóż przyczyną powstawania wolnych rodników są REAKTYWNE FORMY TLENU (RFT), będące produktem ubocznym metabolizmu tlenowego lub powstające w warunkach stresu oksydacyjnego. Są to związki chemiczne posiadające w układzie niesparowane elektrony,
charakteryzujące się wysoką reaktywnością. RFT działają destrukcyjnie i są jedną z przyczyn STARZENIA się organizmów – w tym również skóry.
Na szczęście, Forever Living Products Poland nie zostawił nas na pastwę wolnych rodników. 33 lata temu dał nam do walki potężną broń, jaką jest czysty miąższ Aloe Vera, a od niedawna mamy Natures’18.
Sięgając po najnowocześniejsze osiągnięcia kosmetologii, stworzył pełny program do pielęgnacji skóry. W trosce o nas i o naszą skórę powstała Sonya Skin Care Collection.
Podstawowym składnikiem wszystkich produktów Sonya Collection jest czysty miąższ aloesowy, którego zbawienne działanie na skórę doceniono już w starożytności. Jednak nowością, jaką można odnaleźć w zestawie, jest wyciąg z liści BIAŁEJ HERBATY.
Biała herbata jest naturalnym ANTYOKSYDANTEM, dosłownie ZMIATACZEM WOLNYCH RODNIKÓW. Ponieważ jest łatwo przyswajalna, chroni naszą skórę przed promieniowaniem UV,
wzmacnia tkankę łączną i ściany naczyń krwionośnych oraz hamuje procesy utleniania się tłuszczów nienasyconych. Zatem biała herbata jest bardzo aktywnym PRZECIWUTLENIACZEM. Dodatkowo ochrania przed fotostarzeniem.

Tags: , ,

Comments are closed.