Mleczko Pszczele Forever

Blog o cudownych produktach Forever Living oraz supelementach aloesowych

rainbow

Kuracja aloe vera

Dzięki swoim niezwykłym właściwościom aloes wykorzystywany jest w medycynie naturalnej do leczenia wielu chorów, oto niektóre kuracje i sposoby użycia Aloe Vera.
Świeże liście aloesu bądź ekstrakt wykorzystywany jest do sporządzania wielu specyfików przeznaczonych do użytku zewnętrznego w formie maści, past, płynów, wszelkiego rodzaju mazideł, zasypek a także do użytku wewnętrznego w pod postacią iniekcji, syropów, ekstraktów do stosowania domięśniowego, podskórnego oraz doustnego w różnego rodzaju schorzeniach, między innymi w nieżycie żołądka i jelit, wrzodziejącym stanie zapalnym jelita grubego, wrzodach żołądka a także dwunastnicy (również z tendencją przeobrażenia się w rakowy stan), kurczach mięśni, nerwobólach, bólach stawów na tle reumatycznym, dychawicy oskrzelowej, w formie injekcji i przemywań w schorzeniu oczu, między innymi w zapaleniu rogówki i zapaleniu spojówek, zmętnieniu rogówki,
stanach po przeszczepieniu rogówki, zmianach zwyrodnieniowych. Świeży sok i miąższ liści Aloe Vera można stosować bezpośrednio na oparzenia, owrzodzenia, rany, uszkodzenia skóry, miejsca ukąszeń, wysypki, odleżyny, świąd. Ponieważ, iżmiąższ Aloe Vera działa na cały organizm i ma właściwości immunostymulujące oraz ogólnie wzmacniające, dobrze jest raz na jakiś czas przeprowadzać kurację aloesową. W tym celu sami możemy sobie sporządzić winko aloesowe, miód aloesowy, a ”na aloe vera gelzewnątrz” wyciąg glicerynowo-aloesowy oraz napar z aloesu, bądź też skorzystać niezwykle bogatej oferty produktowej Forever Living Products, niekwestionowanego lidera w produkcji najwyższej jakości produktów Aloe Vera i sięgnąć po jeden z napojów aloesowych, np. po Aloe Vera Gel, Galaretkę Aloe Vera albo Krem Aloesowo-Propolisowy.

Tags: ,

Comments are closed.